Sirène “Syreny z Tytana”

Cieszymy się, że w OKKO pojawiła się kolejna polska marka – Sirène. Najwyższej jakości materiały, perfekcyjna dbałość o każdy szczegół i kosmiczne kształty – tak najłatwiej można zdefiniować oprawki  Sirène. 

 

Castor Classic Turtle

Z pozoru klasyczny i powściągliwy, w rzeczywistości ma podwójne oblicze. Minimalizm to jego pierwsze imię, szyk i elegancja to drugie. Rękodzieło z tytanowymi zausznikami, front pokryty acetatem Mazzucchelli.

 

sirene_fot-jacek-kolodziejski-17

 

To okulary stworzone z miłości do piękna gwiazd, stąd wyraźna inspiracja i zastosowanie kosmicznych technologii w procesie produkcji i tworzenia okularów. Inspiracje kosmosem dostrzec można między innymi w technologii napylania tytanu używanej do wzmacniania poszyć statków kosmicznych.

Dzięki temu, okulary  Sirène są hipoalergiczne i niezwykle trwałe.  Metalowe elementy opraw  pokryte są tytanem, a wybrane modele dodatkowo złotem lub srebrem! W produkcji wykorzystano włoski acetat Mazzucchelli, zachowując ponad stuletnią tradycję optyczną.

sirene_pluto_white_marble_sun_700-pln

Pluto White Marble Sun

Okulary słoneczne wykonane z acetatu Mazzucchelli oraz z powlekanego srebrem metalu.

Buntownik bez powodu, charakterystyczny i dążący do wolności. Zarażający innych optymizmem i pozytywnym spojrzeniem. Doskonały towarzysz w każdej sytuacji. Ręcznie wykonane, zauszniki pokryte 24 K złotem. Cudo!
sirene_cassiopeiae_blue_590-pln

Cassiopeia Grey

Okulary korekcyjne wykonane z  metalu powlekanego tytanową powłoką, włoskiego Windsoru oraz acetatu Mazzucchelli.

Jak tęcza po deszczu, która rozjaśnia burzowe niebo, tak Ty jesteś konstelacją piękna i czaru. Pochwała doskonałości. Ideał w najczystszej postaci. Odrobina próżności przecież Ci nie zaszkodzi!

 

front-48

 Saturn Shiny Gold

Okulary korekcyjne wykonane z metalu powlekanego tytanową powłoką

Delikatna metalowa konstrukcja, tytanowa powłoka antyalergiczna i stal nierdzewna.

Twoja siła i blask spojrzenia przyciągają uwagę Wszechświata. Wzbudzasz szacunek i podziw, a może już czujesz się jak dowódca wyprawy w kosmos? Kosmonauto, lecimy!

 

 

 

sirene_fot-jacek-kolodziejski-24

 

Pozwól swoim oczom na wyrazisty, unikalny komfort, który oferuje marka Sirène! W OKKO czekają na Ciebie wyjątkowe, stworzone ze świetnych materiałów oprawki cudownej polskiej marki. Przyjdź, przymierz – obiecujemy, że to prawdziwa gwiazdka z nieba!

Nie ma jeszcze żadnych głosów.
Please wait...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o