MEDIOLAN – ŚWIĘTUJEMY URODZINY MARKI MOSCOT

14 i 15 stycznia w Nowym Jorku, w gronie rodziny, przyjaciół i prasy Moscot świętował swoje urodziny. Sto lat istnienia marki! Na tę wspaniała okazję przygotowano trzy nowe limitowane edycje kultowego modelu marki Moscot Lemtosh: LEMTOSH WOOD, LEMTOSH FOLD i LEMTOSH SMART.

Pierwszy dzień targów w Mediolanie zakończył się kolejnym urodzinowym akcentem: uroczystym bankietem, zorganizowanym dla wszystkich „ludzi Moscota” z Europy. Miło nam donieść, że byliśmy wśród zaproszonych gości!

Mediolan, teren targów, stoisko marki Moscot. Zostajemy przedstawieni właścicielom: Harveyowi i jego synowi Zacharemu. Są dokładnie tacy, jak sobie ich wyobrażaliśmy: uśmiechnięci i na luzie. Harvey w białej koszuli i dżinsach, do tego wełniana kamizelka a na nosie oczywiście … Lemthosh w jasnożółtym kolorze flash.

Wieczorem docieramy na przedmieścia Mediolanu. Klub, w którym zorganizowano bankiet mieści się w postindustrialnym budynku. Witają nas właściciele i dźwięki nowojorskiej muzyki, przybywają kolejni goście. W holu widzimy niespodziankę przygotowana specjalnie na targi: kabriolet smart w kolorach czarnym i żółtym, a więc w kolorach marki Moscot. Powstał we współpracy z koncernem Daimler i został wyposażony w Moscot Smart Drive Package – okulary Lemtosh oraz zestaw trzech klipów ze szkłami do jazdy w słoneczny dzień, nocą oraz w dzień pochmurny. Impreza rozkręca się na dobre. Około północy oglądamy wspólnie krótki film przypominający stuletnia historię marki i rodziny Moscot. Są podziękowania, wzruszenie, klimat Nowego Jorku minionych lat, szampan … i tort urodzinowy. Jesteśmy świadkami wspaniałej historii okularów noszonych przez fanów z całego świata, od niedawna dostępnych również w Polsce!

LEMTOSH_100Year_logo_signyellow

Nie ma jeszcze żadnych głosów.
Please wait...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o